212 | PLACHETNICE NA MOŘI
ZAHEL Adolf (1888 – 1958)
- starting price: 15 000 CZK
- hammer price: 40 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na překližce, 33 x 44,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1947, zezadu štítek s určením, obraz č. 1268.